








PRAVILA PROMOTIVNOG TAKMIČENJA NA GRAND KAFA APLIKACIJI
„BLACK N EASY KOFER KAFE“
Član 1 – Organizator
Organizator promotivnog takmičenja (podsticaja prodaje) „Black n Easy kofer kafe“ je Privredno društvo „Atlantic Grand“ d.o.o. Šimanovci , Miloša Obilića 41, Šimanovci, Matični broj: 17173006 (u daljem tekstu: Organizator). Promotivno takmičenje se organizuje radi promocije brenda Black'n'Easy.
Učešće podrazumeva upoznatost sa ovim obavezujućim Pravilima, njihovo razumevanje i saglasnost svakog od Učesnika sa svim odredbama Pravila.
Organizator zadržava potpuno pravo izmene i/ili dopune Pravila, kao i pravo da obustavi, prekine, skrati ili produži vreme trajanja promotivnog takmičenja .
Pravila kao i sve izmene i dopune ovih Pravila biće objavljene na aplikaciji Grand kafa
Osnovni podaci o promotivnom takmičenju biće komunicirani kroz promotivne kanale brenda.
Učešćem u ovom promotivnom takmičenju učesnici prihvataju sve navedene uslove i oslobađaju Organizatora pravne odgovornosti bilo koje vrste, a koja je u vezi sa promotivnom takmičenjem.
Promotivno takmičenje se održava u okviru App store ili Google play store platformi, kroz aplikaciju Grand kafa ali isto nije ni na koji način podržano, inicirano, osmišljeno niti organizovano od strane kompanija Google ili Apple , te u tom smislu Učesnici nemaju, niti na bilo koji način mogu steći bilo kakva prava niti isticati zahteve koji bi se odnosili na ove kompanije i sa njom povezane kompanije i organizacije, s obzirom da ista nije vezana za organizaciju ili realizaciju promotivnog takmičenja.
U tom smislu upućuju se svi potencijalni Učesnici da se prethodno ili prilikom preuzImianja aplikacije detaljno upoznaju sa svim pravilima kompanija Google i Apple koja tom prilikom budu prihvatala , a naročito pravila koja se odnose na njihove lične podatke odnosno način korišćenja i dostupnosti istih od strane kompanije Google, Apple i njihovih podizvodjača i povezanih kompanija .
Član 2 – Pravo učešća
Promotivno takmičenje dostupno je za fizička lica starija od 18 godina, sa prebivalištem u Republici Srbiji (u daljem tekstu: „Učesnici“), koja u potpunosti ispunjavaju sve ovde navedene uslove za učešće.
Zaposleni kod Organizatora kao i osobe koje direktno ili indirektno učestvuju u organizovanju ili sprovođenju promotivnog takmičenja, uključujući članove njihove uže porodice (supružnici, deca i roditelji) ne mogu učestvovati u promotivnom takmičenju.
Član 3 – Trajanje i mehanizam promotivnog takmičenja
Promotivno takmičenje će biti sprovedeno online putem Grand kafa aplikacije na App strore ili Google play store u periodu od 01.08.2025 u 00.00 do 30.08.2025. u 23.59 i namenjeno je korisnicima Grand kafa aplikacije, čiji je vlasnik „Atlantic Grand“ d.o.o. Šimanovci.
Radi učešća Učesnik treba da u toku trajanja promotivnog takmičenja:
Član 4.- Uslovi učešća
Preduslovi za validno učešće u promotivnom takmičenju
Da bi učešće bilo validno potrebno je da budu kumulativno ispunjeni sledeći uslovi:
(1) svaki Učesnik mora imati pravo na učestvovanje u skladu sa svim uslovima ovih Pravila;
(2) učesnik pristupa aplikaciju sa ličnim nalogom i postupa u skladu sa pravilima App store ili Google play store koja tom prilikom prihvata i prati uputstva na Grandkafa aplikaciji.
(3) bilo koji i svaki vid malverzacije ili pokušaja malverzacije sistema, nameštanja, zloupotrebe softvera ili bilo šta slično i nedozvoljeno, prilikom realizacije promotivnog takmičenja, tretiraće se kao kršenje uslova promotivnog takmičenja i vodiće direktno do diskvalifikacije učesnika koji je iste učinio ili pokušao da učini, odnosno do gubitka prava na nagradu. Odluku o istom donosi Organizator.
(4)najuspešnijih osam učesnika se obavezuju da dostave tačnu adresu za prijem nagrade i tačnost podataka je njihova lična odgovornost.
Član 5. Utvrđivanje najuspešnijih Učesnika i dodela i realizacija nagrade
Po završetku perioda promotivnog takmičenja, na osnovu rang liste koja će sadržati broj osvojenih poena svakog učesnika, biće utvrđeno osam najuspešnijih učesnika prema broju osvojenih poena. Nagrade prema plasmanu su:
Prvo mesto: Amazon Kindle Gen 11, 6'' 16GB, i kutija Black 'n' Easy Classic 30x 8 gr
Drugo i treće mesto: Ručni kofer i kutija Black 'n' Easy Classic 30x 8 gr
Četvrto, peto, šesto mesto: Ranac i kutija Black 'n' Easy Classic 30x 8 gr
Sedmo, osmo, deveto i deseto mesto: Termos i kutija Black 'n' Easy Classic 30x 8 gr
U slučaju da dva uli više učesnika osvoje podjednak broj poena u promotivnom takmičenju, rangiranje se vrši prema vremenu, odnosno bolje rangiran je onaj učesnik koji je brže stekao poene.
Ukupno se dodeljuje osam nagrada za prvih osam rangiranih učesnika.
Jedan Učesnik može osvojiti samo jednu nagradu.
Nagradu nije moguće zameniti za drugu nagradu ili za novac.
Dobitnici će biti obavešteni putem email poruke ili SMS poruke na telefona koji su ostavili prilikom izrade naloga u Grand kafa aplikaciji.
Delovi email adresa osam najuspešnijih Učesnika će biti objavljeni 31.08.2025 na aplikaciji Grand kafa.
Nagrade će biti dostupne za preuzimanje u skladu sa dogovorom sa dobitnikom a prema mogućnostima dostave od strane organizatora, putem pošte.
Ukoliko se potencijalni dobitnik nagrade ne odazove u roku od pet dana od dana slanja emaila ili sms poruke u kojoj je obavešten da je da je osvojio nagradu, ili se utvrdi da nije ispunio sve uslove odnosno da je neke od uslova prekršio, nagrada ostaju organizatoru.
Svaka greška i/ili propust prilikom dostave informacija koje se tiču preuzimanja, od strane Učesnika, neće proizvoditi bilo kakvu odgovornost Organizatora, tačnost kontakt podataka primljenih od Učesnika su isključivo njihova odgovornost.
Danom preuzimanja nagrade odnosno nepreuzimanjem nagrade iz bilo kog razloga u ostavljenom roku, prestaju sve dalje obaveze Organizatora prema dobitniku nagrade.
Bilo kakve pritužbe na nagradu nakon dostave dokaza o uručenju iste neće biti razmatrane od strane Organizatora i on neće imati bilo kakvih odgovornosti po tom pitanju. Za kvalitet i saobraznost robnih nagrada odgovara proizvodjač u skladu sa garancijom koja ide uz proizvode.
Izuzev troškova i obaveza izričito navedenih u ovim Pravilima, organizator neće preuzimati niti snositi bilo kakve druge troškove ili obaveze koje iz činjenice učešća u promotivnom takmičenju mogu eventualno nastati za učesnika.
Član 6- Saglasnost Učesnika za prikupljanje odnosno obradu njegovih ličnih podataka
Organizator, u svojstvu rukovaoca ličnim podacima, a u svrhu organizovanja i realizacije promotivnog takmičenja prikuplja sledeće lične podatke učesnika za potrebe realizacije promotivnog takmičenja, te dodeljivanja nagrada: ime, prezime, email adresa, adresa pošte, broj telefona. Podaci se prikupljaju neposredno od učesnika, na gore opisani način.
Svrha obrade podataka o ličnosti je učestvovanje u promotivnom takmičenju i ostvarivanje prava iz istog. Ime i prezime koriste se u svrhu izvlačenja dobitnika, podatak o starosti je potreban jer pravo učešća imaju fizička lica koja su navršila 18 godina, a ostali dostavljeni podaci će se koristiti u svrhu obaveštavanja dobitnika o osvojenim nagradama, te slanja nagrade na odabranu adresu.
Pravni osnov obrade podataka o ličnosti učesnika je pristanak, u skladu sa članom 15. Zakona o zaštiti podataka o ličnosti („Sl. glasnik RS“, br. 87/2018) (u daljem tekstu: „Zakon“), kao i ispunjenje pravnih obaveza Organizatora. Samostalnom izradim naloga u Grand kafa aplikaciji ii prijavljivanjem za učešće na način opisan ovim Pravilima, smatra se da su učesnici pročitali Pravila i da su sa njima saglasni te da na taj način pristaju i daju saglasnost da Korisnik može obrađivati njihove lične podatke na način ovde opisan.
Organizator preduzima sve potrebne tehničke, organizacione i kadrovske mere zaštite, koje se mogu primeniti, s obzirom na prirodu, obim i svrhu obrade odnosno vrste obrade, a u cilju sprečavanja zloupotrebe, nedozvoljenog pristupa ili prenosa podataka o ličnosti. Svi učesnici imaju sledeća prava na osnovu Zakona:
Učesnik se može povodom obrade njegovih podataka o ličnosti obratiti Organizatoru putem dole-navedenih kontakt podataka: info@grandkafa.rs
Organizator će čuvati podatke u aplikaciji dok god učesnik koristi aplikaciju.
Povlačenje saglasnosti za obradu ličnih podataka pre završetka promotivnog konkursa i dodele nagrada onemogućava dalje učešće odnosno dodelu nagrada tim učesnicima.
Učestvovanjem u Konkursu Učesnici, uzevši u obzir da svoje lične podatke dostavljaju i unose svojevoljno i samostalno, pristaju da Organizator i Korisnik prikupljaju i obrađuju dostavljene podatke o ličnosti u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti, na gore opisani način i u opisane svrhe, te potvrđuju da su upoznati sa svrhom korišćenja njihovih ličnih podataka i postupanja sa istim.
Organizator koristi i obrađuje lične podatke isključivo dostavljene od strane Učesnika te je isključivo Učesnik odgovoran za tačnost i ispravnost datih podataka.
Uz ova Pravila važe i Pravila zaštite privatnosti koja postoje u Grand kafa aplikaciji.
Član 8 –Prekid/ zastoj promotivnog takmičenja. Viša sila
Promotivno takmičenje može prestati pre propisanog roka u slučaju događaja više sile, vanrednog stanja uključujući i slučaj nemogućnosti Organizatora da realizuje takmičenja pod kvalitetnim uslovima.
Viša sila označava svaki događaj koji se ne može predvideti, kontrolisati ili otkloniti od strane Organizatora, uključujući i nemogućnosti Organizatora da ispuni obaveze iz ovih Pravila, nezavisno od njegove volje. Promotivno takmičenje se može produžiti, kao i prekinuti pre roka ili može biti zaustavljen na osnovu slobodne odluke Organizatora, pod uslovom da su takve promene objavljene u skladu sa odredbama ovih Pravila.
Član 9 – Sporovi
Potencijalni sporovi između Organizatora i Učesnika nastali povodom realizacije ovog Promotivnog takmičenja rešavaće se sporazumno, a u slučaju da mirno rešenje ne bude bilo moguće, spor će biti rešavan od strane nadležnog suda u Beogradu.
Član 10– Ostale odredbe
Odluke organizatora u vezi sa konkursom su konačne i obavezujuće za sve Učesnike.
Organizator ima pravo da preduzme sve potrebne mere u slučaju bilo kakve zloupotrebe ili bilo kog drugog pokušaja koji mogu uticati na imidž ili troškove organizacije i sprovođenje promotivnog takmičenja.
Pravila stupaju na snagu danom donošenja, a primenjuju se počev od dana objavljivanja.
U Beogradu, 30.07.2025
Organizator
„Atlantic Grand“ d.o.o. Šimanovci